Foto: DPMmL
Most

Most – Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova bude od soboty 21. do pondělí 23. října provádět opravu tří  tramvajových přejezdů na třídě Budovatelů, konkrétně v křižovatkách s ulicemi Mladé gardy – Čs. mládeže, Víta Nejedlého – Maxe Švabinského a Svatopluka Čecha. Opravy ovlivní provoz na komunikacích, nicméně tramvaje budou jezdit bez omezení.

Během stavebních prací bude vždy uzavřen přejezd přes tramvajové těleso, tedy bude zamezeno přímému průjezdu křižovatkou příčně přes třídu Budovatelů a přirozeně bude také znemožněno levé odbočení do konkrétních ulic z třídy Budovatelů. 

Do jednotlivých sousedních ulic bude možný vjezd pouze pravým odbočením z tř. Budovatelů. Dopravní podnik a magistrát proto žádá všechny účastníky silničního provozu, aby dbali zvýšené opatrnosti a věnovali pozornost osazenému přechodnému dopravnímu značení.

 

Zdroj: Mapy.cz

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru