Před nádražím parkovalo z důvodu vyšetřování krvavého incidentu několik policejních vozů. Foto: čtenář
Most

Most – Násilná událost otřásla veřejností v Mostě. K pobodání muže došlo v sobotu v odpoledních hodinách před mosteckým nádražím. Událost potvrdili záchranáři i policie. Ta zároveň uklidňuje veřejnost s tím, že útočníka kriminalisté zadrželi.

„Případem se zabývají krajští kriminalisté. Násilný čin byl nahlášen v sobotu v odpoledních hodinách. K pobodání dospělého muže došlo u nádraží v Mostě. Stále probíhá šetření okolností a příčin incidentu, z tohoto důvodu nemůžeme zveřejnit další informace. Nicméně útočník byl zajištěn," potvrdil informace policejní mluvčí Kamil Marek.

Pro zraněného muže byl povolán vrtulník Letecké záchranné služby. „Muže jsme s velmi vážným zraněním letecky přepravili do traumacentra v Ústí nad Labem," uvedl mluvčí Záchranné zdravotnické služby Prokop Voleník. 

K události došlo jen den poté, kdy Policie ČR zveřejnila statistiku kriminality v Ústeckém kraji. Ke kolika násilným činům, vraždám či loupežím došlo na Mostecku, si můžete přečíst ZDE.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte právě teď informace z provozu na našich silnicích? Zaskočila vás nějaká situace? Nebo jste byli svědky zásahu hasičů či záchranářů? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283. Musíte být autory záběrů a souhlasíte tímto s jejich případným zveřejněním.

Kontaktovat nás můžete také jako dříve do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Ke zprávě stručně napište, co a kde se stalo. Ctíme anonymitu a ochranu soukromí. Pokud si to nebudete výslovně přát, neuvedeme vás jako autory informace. Digitálně rovněž rozostřujeme osoby zachycené na záběrech, stejně jako poznávací značky a další identifikátory.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru