Ilustrační foto. Archiv města Mostu
Most

Most – Dalších 20 žadatelů převezme od města finanční dar ve výši 15 tisíc korun, které magistrát uděluje rodičům při narození potomka.

V rozpočtu města je pro letošní rok na tento finanční benefit vyhrazena částka 4 miliony korun a vyčerpalo se doposud 2,5 milionu.

„Pro udělení tohoto příspěvku jsou stanovena striktní pravidla. Dosáhnou na něj rodiče s trvalým pobytem v Mostě, kteří nemají vůči městu žádné neuhrazené závazky. Vnímáme, že příchod dítěte do rodiny sebou nese značné finanční výdaje, proto chceme tímto krokem podpořit ty, kteří zakládají v našem městě rodinu," podotkla náměstkyně primátora Markéta Stará.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru