Podvodníci se snaží napodobit profil města Mostu na sociálních sítích. Foto: město Most
Most

Most – Lidem z Mostecka začaly na sociálních sítích chodit zprávy s oznámením o výhře a nutností k registraci na zadaný web, aby mohlo dojít k předání výhry. Leckdo může přehlédnout, že odkaz obsahuje chyby a snaží se jen napodobit stránky statutárního města. Město Most na sociálních sítích varuje: Jde o podvod!

„Upozorňujeme opět na podvodné stránky, které se vydávají za FB profil statutárního města Mostu. Prosíme, buďte obezřetní, takové profily nahlaste a zablokujte! V žádném případě nikde nevyplňujte své bankovní a osobní údaje," stojí v oznámení města na sociálních sítích.

U příspěvků už se ozvalo několik lidí, kteří potvrdili, že jim oznámení přišlo. Je z něj patrné, že podvodníci se snaží dostat lidi do časového stresu, protože v oznámení stojí, že pokud nestihnou registraci do určitého času, o výhru přijdou.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru