Ilustrační foto: Policie ČR
Most

Most – Mostecký vyšetřovatel z TOXI týmu v posledních dnech zahájil trestní stíhání 31leté ženy ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládaní s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Dotyčná nemá žádné oprávnění nakládat s návykovými látkami, které jsou zakázané a uvedené v platném zákoně, zejména  pak v příloze nařízení vlády. Přesto Mostečanka od počátku letošního roku do října obstarala a následně nejméně v 7 případech prodala minimálně 70 g metamfetaminu jiné osobě. V létě pak ještě další 2 g pervitinu prodala jinému zájemci.

„K nelegálnímu obchodu docházelo na různých místech v Mostě. Bude-li obviněné prokázána před soudem vina, může se ocitnout ve vězení až na dobu pěti let," podotkl policejní mluvčí Václav Krieger.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru