Ilustrační foto: e-deniky.cz
Most

Ústecký kraj – V souvislosti s prověřováním trestného činu krajští kriminalisté pátrají po totožnosti osoby – svědka, který by mohl být důležitý pro objasnění případu.

V rámci prověřování policisté získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycena neznámá osoba, která by mohla být důležitá pro objasnění věci.

„Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší služebně Policie České republiky nebo zavolali na linku 158. Děkujeme za spolupráci," dodal policejní mluvčí Kamil Marek.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru