Ilustrační foto: CC0
Most

Karlovarsko – Ve středu 14. prosince letošního roku krátce před 14. hodinou v ulici Lidická ve směru k ulici Nádražní v Nejdku, konkrétně poblíž železničního přejezdu, vstoupil muž dosud neznámé totožnosti do kolejiště, a to v době výstrahy dvěma červenými střídavě přerušovanými světly signálu přejezdového zabezpečovacího zařízení.

„V té době přijížděl od Karlových Varů směrem na Nejdek osobní vlak. I přes spuštěnou rychlobrzdu následně došlo ke střetu vlaku s chodcem, který byl po nárazu odhozen na komunikaci mimo kolejiště. Po střetu se muž dosud neznámé totožnosti po chvíli zvedl a z místa odešel. Po muži poté pátralo několik policejních hlídek v Nejdku a okolí, ovšem muže sraženého vlakem se vypátrat nepodařilo," popsal nehodu policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

V době, kdy došlo ke střetu, se ve vlaku nacházelo na tři desítky osob, naštěstí nedošlo k žádnému zranění. Strojvedoucí se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.

„V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost, pokud někdo viděl srážku vlaku s mužem, aby předal policistům informace prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158. Zároveň vyzýváme muže neznámé totožnosti, aby policisty kontaktoval taktéž prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 či přišel na kterékoliv obvodní oddělení. Jakékoliv další informace k této události je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení," žádá mluvčí.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru