Mostecký masopustní průvod patří asi úplně mezi poslední. Takto se bavili lidé o víkendu v Kryrech. Foto: Laurencia Helásková
Most

Most – Právě teď se shromažďují u Střediska volného času v Mostě první účastníci masopustního průvodu městem. Do průvodu se zařadí i školáci z řady mosteckých škol. Společně se sejdou na 1. náměstí v Mostě, kde v 16 hodin začne program. 

do průvodu se zapojí 7. ZŠ, 10. ZŠ, 14. ZŠ, Ama School a Soukromá základní škola OPTIMA. Žáci vyrazí k náměstí vždy od své školy. Do průvodu se zapojí i Jezdecký klub splněný sen. Pořadatelé se těší na rozmanité masky. Program na náměstí je pro účastníky zdarma.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru