Požár byl zlikvidován krátce před 15. hodinou. Foto: Michal Hrdlička
Most

Lounsko – Ve čtvrtek odpoledne zasahovalo v obci Vidovle hned několik hasičských jednotek. Hořel objekt v zemědělském areálu.

Požár v bývalé zemědělské usedlosti v obci Vidovle si vyžádal vyhlášení druhého stupně požárního poplachu. Hasiči ze stanic Bitozeves, Žatec, Most, Louny, Postoloprty a Lenešice na místě zasahovali v dýchací technice a několika vodními proudy.  „Ve 14.53 byl požár zlikvidován. Hořela stěna průmyslové budovy s uskladněnými hnojivy," uvedl mluvčí HZS Ústeckého kraje Lukáš Faják.

Na místo se dostavil vyšetřovatel zjišťování příčin požáru a řídící důstojník hasičského záchranného sboru. „Příčina požáru se vyšetřuje, nicméně předběžně to vypadá, že jde o závadu na elektroinstalaci," doplnil mluvčí.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru