Ilustrační foto
Most

Most – V úterý v odpoledních hodinách mohli občané na ulici tř. Budovatelů slyšet hluk. Jednalo se o hlasitou hádku partnerů, kteří řešili osobní neshody. Muž se nemohl smířit s jistými skutečnostmi a přihlížejícím lidem připravil svým vulgárním slovníkem nepěkné divadelní vystoupení.

Mostečan přímo na ulici ženu urážel a vyhrožoval jí zabitím, konkrétně pobodáním. „Z jeho strany se nejedná o první případ takového chování, proto měla poškozená obavy o svoje zdraví a život. Naštěstí incident zůstal pouze u křičení a dohadování. Nikdo nebyl zraněn a lékařského ošetření nebylo potřeba," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

Na místo přijela policejní hlídka, která 34letého muže ihned zadržela a převezla k vychladnutí do cely. Na obvodním oddělení si zadržený převzal sdělení podezření ze spáchání trestných činů nebezpečné vyhrožování a výtržnictví. V případě uznání viny mu za to hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru