Poprvé město Most vyhlásilo anketu v roce 2022. Letošní kandidáti tak budou teprve třetími v historii, kdo ocenění převezme. Foto: město Most
Most

Most – Znáte někoho, kdo by se pro svou činnost rozkrájel a je tak neskutečným přínosem pro své okolí? Nominujte jej do nového ročníku ankety Srdcař Mostu.

Srdcařem se může stát vždy jedna osobnost v každé z pěti kategorií: kultura, podnikání, sociální oblast, sport a volná kategorie.

Nominace do všech nebo jen některé z kategorií můžete podávat až do konce května prostřednictvím e-mailové adresy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (napište, koho nominujete – celé jméno, v jaké kategorii a proč, nezbytné je také doplnit telefonní kontakt na nominovanou osobnost i na sebe jako navrhovatele včetně svého jména) nebo prostřednictvím anketního lístku, který vhodíte do schránky v informační recepci v přízemí mosteckého magistrátu. 

Hlasování veřejnosti, která vybere Srdcaře z navržených osobností, proběhne v červnu. 

 

V loňském roce si ocenění převzaly tyto osobnosti: 

Zlatuše Kazíková, oblast sociální

Lukáš Bednařík, oblast sport

Veronika Vodičková, oblast podnikání

Míra Kuželka, oblast kultura

Karel Otto Novák, volná kategorie

V premiérovém ročníku skleněné srce z dílny skláře Dalibora Šípka získali Vladimíra Ilievová, která v Mostě založila soukromou střední školu, Dominika Müllnerová, nejzkušenější hráčka týmu Černí andělé, Michal Soukup, který z pozice ředitele muzea přibližoval veřejnosti regionální dějiny, Alena Saladiaková, jež chová lamy a využívá je i k terapii dětí a seniorů, a Roman Černý, který s detektorem kovu kontroluje dětská hřiště.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru