Foto: Policie ČR
Most

Ústecký kraj, Teplicko – Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po muži, na kterého vydal Okresní soud Teplice příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody pro zvlášť závažný zločin nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Výzvu k nástupu do výkonu trestu odnětí svobody odsouzený převzal, ale do věznice nenastoupil.

Popis osoby: Zdánlivé stáří 45-50 let, výška 175 -180 cm, střední postavy, prořídlé hnědo černé vlasy - částečně prošedivělé - účes na tzv. číro s přední ofinou, výrazné náušnice v obou ušních boltcích, modré oči 

Popis oblečení: nezjištěno – většinou maskáčové oděvy

Více informací najdete v odkaze zde: Pátrání po osobách - Policie České republiky (pokud je odkaz neaktivní, byl muž vypátrán).

„Poznatky k pobytu nebo výskytu uvedené osoby je možno předat na linku 158 případně na nejbližším oddělení Policie České republiky," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru