Foto: HZS Ústeckého kraje
Most

Most – V okresní soutěži ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel, která se uskutečnila v úterý, zvítězilo družstvo z Centrální hasičské stanice Most.

Takto soutěžní klání zachytil fotoaparátem Kuba Zápotocký. 

V areálu Centrální hasičské stanice Most se utkala družstva všech tří směn mostecké stanice, jedno družstvo ze stanice Litvínov, družstvo HZSP Orlen Unipetrol R.P.A a JSDHO Nová Ves v Horách.

„Na prvním místě se umístilo družstvo z Centrální hasičské stanice Most směna A. Na druhém místě se umístilo družstvo z Centrální hasičské stanice Most směna C a na třetím místě se umístilo družstvo z HZSP Orlen Unipetrol R.P.A.," informuje HZS Ústeckého kraje na sociálních sítích. 

Vítězné družstvo směna A mostecké stanice. Foto: HZS Ústeckého kraje

Na druhém místě skončila směna C mostecké stanice. Foto: HZS Ústeckého kraje

Podnikoví hasiči společnosti ORLEN Unipetrol R.P.A. získali bronz. Foto: HZS Ústeckého kraje

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru