Nemocnice Most. Foto: Krajská zdravotní
Most

Most – Požár, ke kterému došlo v úterní podvečer vlivem poruchy na hlavním přívodu elektrické energie v mostecké nemocnici, si vyžádal omezený provoz a pozastavení plánovaných operací, a to do doby vyřešení celé situace. Ta nastala včera v podvečerních hodinách připojením posledního potřebného agregátu.

Od středečního večera jsou spuštěny veškeré provozy k testování. Pokud nedojde během dnešního dne k výpadku, přechází nemocnice do standardního režimu.

„Dotčené provozy a zařízení se pomalu rozbíhají, v tuto chvíli běží vše, tak jak má. Ode dneška již přijímáme pacienty na zítřejší operace. Předpokládáme, že od pátku již přejdeme do standardního provozu, jak jsme avizovali,“ říká Ing. Pavel Markalous, ředitel mostecké nemocnice.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru