Foto: The Most Sexy Girls
Most

Most - Dámská posádka dračích lodí z Mostu, The MOST Sexy Girls, nafotila charitativní kalendář, který se bude dražit 8. června 2024 na Matyldě v rámci 12. závodu dračích lodí pro nadaci Nové Háro.

Posádka složená pouze z žen z Mostu a okolí pomáhá potřebným lidem již několikátým rokem v rámci závodů dračích lodi v Mostě na Matyldě. Letos pojede tato posádka pro mosteckou nadaci Nové Háro, která zajištuje paruky pro onkologicky nemocné děti.

Ve stánku posádky The MOST Sexy Girls můžete také tento rok poprvé přispět na dobrou věc zakoupením tomboly, ve které můžete vyhrát zajímavé ceny. Veškeré vybrané peníze poputují na podporu nadace Nové Háro.

Vrcholem charitativní akce bude dražba kalendáře s odvážnými fotkami členek týmu. Výtěžek z dražby půjde v plné výši nadaci Nové Háro.  Přijďte na závody, navštivte zázemí The MOST Sexy Girls, zúčastněte se této dražby a pomozte dětem, které to nemají lehké.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru