Ilustrační foto
Most

Most – V pátek odpoledne přistával v ulici Jaroslava Vrchlického v Mostě vrtulník se záchranáři. Přestože byl pacient nakonec převezen do nemocnice sanitkou, tentokrát nebyl vzlet vrtulníků zbytečný. 

Bravurní přistání vrtulníku mezi výškovými domy bylo zveřejněno ve skupině Most na facebooku. „Pacient byl s vážnými zdravotními potížemi po vyšetření lékařem přepraven do nemocnice sanitkou. S ohledem na jeho zdravotní stav bylo vyhodnoceno, že bude do Mostu vyslán i vrtulník, aby mohl být v případě potřeby pacient rychle přepraven do kardiocentra v Ústí. Jakmile se jedná o obtíže spojené se srdce, hlavou či dýcháním, co jsou tři zásadní funkce, je čas poskytnutí pomoci zásadní," vysvětlil mluvčí zdravotníků Prokop Voleník. 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru