Sluha dvou pánů je na repertoáru mosteckého divadla již 15 let. Takto jej na Hněvíně zachytil Tomáš Branda. Zdroj: Městské divadlo v Mostě
Most

Most – Představením Sluha dvou pánů začíná dnes večer letošní ročník Divadelního léta na Hněvíně. Hrát se dnes začne ve 20 hodin. Nejen toto dílo, ale i ostatní představení jsou po dobu dvou týdnů beznadějně vyprodaná. První volné vstupenky seženete na Macha a Šebestovou na neděli 23. června, tentýž den zbývají poslední volná místa na hru Golem. 

Zájemci očividně nesmí s rezervací vstupenek vyčkávat. Představení Golem se odehraje ještě v úterý a středu 25. a 26. června, kdy zbývá v prodeji několik málo vstupenek. Noc na Karlštejně a Hrabě Monte Christo jsou vyprodané kompletně.

I letos se pod širým nebem představí obě scény mosteckého divadla – jak činohra, tak i Divadlo rozmanitostí.

Na programu jsou oblíbené tituly Noc na Karlštejně, Sluha dvou pánů a Golem. Nově uvidíte dobrodružný příběh Hrabě Monte Cristo aneb Pomsta není řešení. Divadlo rozmanitostí připravilo pohádky Mach a Šebestová a zbrusu novou pohádku Maxipes Fík.
 
Kompletní program najdete ZDE
 
REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru