Muže z havarovaného vozu vyprostili hasiči. Foto: HZS Ústeckého kraje
Most

Most – K vážné dopravní nehodě došlo v pondělí u Odolic na Mostecku. S ohledem na stav jednoho z řidičů musel vzlétnout i záchranářský vrtulník. 

„Zasahovali jsme u dopravní nehody osobního auta a traktoru. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Vyprostili jsme jej z havarovaného auta, poskytli mu předlékařskou pomoc a transportovali do vrtulníku. Uklidili jsme vyteklý olej z vozovky," informuje Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje.

Mluvčí záchranářů Prokop Voleník doplnil, že řidič osobního vozu byl s vážným zraněním transportován do ústeckého traumacentra: „Řidič traktoru vyvázl bez zranění,"

Foto: HZS Ústeckého kraje

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru