Kapely Lunetic i Holki přilákaly do Lomu stovky a stovky lidí. Foto: Vladimír Urban
Most

Lom – Byl to teprve druhý ročník takto velkolepých slavností v Lomu, ale už teď je zřejmé, že malé město v sousedství Litvínova založilo novou tradici. Cílem bylo spojovat lidi z horní i dolní části města, nakonec do Lomu mířily stovky lidí z širého okolí. 

Slavnosti svým vystoupením zahájila litvínovská zpěvačka Eva Vargo, posléze před fanoušky předstoupili Jakub Děkan a raper Jaroslav Oláh. Na pódiu zazpívali i společně. 

 

„Myslím, že můžu s čistým svědomím říct, že i druhý ročník Svatoantonínských slavností byl více než vydařený. Už loni nás překvapila účast a letos přišlo ještě mnohem více lidí. Slavnosti jsme začali pořádat proto, abychom spojovali lidi. Aby se chtěli potkával lidé z Loučné i dolní části Lomu. To se, myslím, daří. K tomu přijelo i mnoho lidí z širokého okolí, což má velký přínos i pro zdejší živnostníky," zhodnotil starosta Lomu Vladimír Urban.  Podotknul k tomu, že město i díky sponzorům vydalo za třídenní slavnost méně peněz, než když se v minulosti pořádal Memoriál amerického pilota Bankse.

Kdo všechno akci podpořil? Byly to společnosti Nadace Orlen Unipetrol, Severočeské Doly a.s., Sutor Global s.r.o., ITM s.r.o., Tygas s.r.o., AJTM s.r.o., Kryštof Fořt, Delfy Staviva, Bruxbau s.r.o., Ruml service s.r.o.. „Ti všichni si zaslouží velké poděkování, stejně jako společnost e-deníky.cz za mediální podporu," dodal Vladimír Urban.

Nejvíce lidí přilákal sobotní program, nejen proto, že byl tento den zároveň dětským dnem. Večer bylo před pódiem plno. Kapelu Lunetic, s níž si její největší hity zazpíval snad každý, kdo v devadesátkách poslouchal rádio, vystřídala kapela Holki, aby vše bylo v naprosté rovnováze.  

 

Po nich patřilo pódium severočeské kapele Divná Bára. „Velice mě zaujali, myslím, že bylo jejich vystoupení povedené a dáme jim u nás ještě někdy prostor," podotknul Vladimír Urban. Ten už nyní začíná přemýšlet nad kapelami, které potěší návštěvníky příštího ročníku slavností.  

Vystoupení této kapely zaznamenal například Dominik Feigl:

 

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru