Pátek 19. srpen 2022
Svátek má Ludvík

Most - Pokračování sarkastické fantasy Aforkalypsa v hlavní roli opět s čarodějem Rumblitzem vydal původem mostecký spisovatel, toho času Jihočech, Jakub Bouda. Předprodej knihy Aforkalypsa – Záhadný grimoár začíná v sobotu 27. října od 18 do 20 hodin v restauraci U Páji v Mostě (bývalá restaurace U Kovboje).

O čem je pokračování Aforkalypsy? „Čaroděj Rumblitz se ztratil. Jeho věrní se ho vydávají hledat na nespočetných ostrovech, zatímco ve vzdálené Erotreji, pod diktátem vládce Umejtése, zuří opravdu velmi tichý a nepatrný odboj, který vyústí ve válku s Lichánem,“ přibližuje svým fandům Jakub Bouda.

Na čí stranu se tentokrát starý čaroděj přidá? Který bůh si to tentokrát odskáče? A přinese už někdo pořádný kafe? To se dozvíte v druhém svazku série AFORKALYPSA.

Knihu lze za 199 korun objednat na této facebookové stránce nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

O Jakubu Boudovi jsme psali v článku Zrození Suprfiše. Rodák z Mostecka napsal knížku pro děti. Rozhovor jsme přinesli v článku Nečum a střílej. Spisovatel Jakub Bouda vydal další knihu odehrávající se na Mostecku. A opět nás nešetří.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist