Úterý 15. říjen 2019
Svátek má Tereza

Co se chystá

Liberec - Ve druhé polovině října se můžeme těšit na další velkou výstavu, týkající se bydlení, jež proběhne společně s autosalonem. Veletrh „Dům a bydlení Liberec" současně s „Autosalonem Liberec" se uskuteční ve dnech od 18. do ...

Most - Mladý klavírista Martin Rufer, který momentálně působí v kapele Ondřeje Rumla, BB Zdenka Tölga a BB VOŠ Jaroslava Ježka, se po sedmi letech symbolicky loučí s působením na ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě.

Ústecký kraj - Máme tu další víkend a předpověď počasí slibuje babí léto. Tak si ho užijte jen tak toulkami v přírodě, nebo můžete cíleně vyrazit na některou z akcí, které se budou v našem kraji konat....

Ústecký kraj – Krampus show, vystoupení děsivých čertích masek, se v Česku pěkně zabydlela. A tak se na krampusáky můžete těšit v mnoha městech Ústeckého kraje i letos.

Bílina - 20. prosince od 17h a od 20h v Městském divadle v Bílině vystoupí Lucie Bílá se skupinou Petra Maláska a dětským sborem Bílý sbor.

Litvínov – Cukrárna U Hodin v Litvínově připravila na tento víkend po roce znovu Oktoberfest.

Ústecký kraj - Také tento víkend se budou konat různé regionální, kulturní, či sportovní akce. My jsme se zaměřili na ty, které byste si neměli nechat ujít.

Most - Jako každý víkend, i tentokrát nás v mosteckém Rokáči Vinohrady čeká spousta skvělé muziky. V pátek 4. října vystoupí legenda české hudební scény ABRAXAS. V sobotu 5. října zahrají KOLA DOKOLA a TREPIFAJXL....

Bečov - Také v měsíci říjnu zve obec Bečov na filmy s dotovaným vstupným ve výši 20 nebo 50 korun. Všechny se budou promítat vždy v neděli.

Most - Město Most přivítá další regionální veletrh středního vzdělávání. Bude to již 18. ročník veletrhu SOKRATES 1 a uskuteční se 3. a 4. listopadu ve Sportovní hale v Mostě.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist