Úterý 5. červenec 2022
Svátek má Cyril a Metoděj

Co se chystá

Bílina - Kulturní centrum Bílina ani o prázdninách nezapomíná na malé diváky. Letní období U Altánku se již tradičně stalo útočištěm pro naše nejmenší, kde herci zaujmou dějem a rodiče majímožnost chvíli v klidu posedět....

Duchcov – Státní zámek Duchcov láká o tomto víkendu, 2. až 3. července, zájemce na prohlídky s názvem Historie módy na zámku Duchcov.

Ústecký a Karlovarský kraj - Máte plány na první prázdninový víkend? Přinášíme několik tipů na aktivní i pasivnější zábavu, sportovní i kulturu.

Krásný Dvůr - První prázdninový víkend se na Krásném Dvoře konají již tradičně Slavnosti Jana Rudolfa Černína. Připraveny jsou speciální prohlídky, divadelní představení, rytířské ležení, sokolnická vystoupení či jarmark....

Teplice - Dejte dětem extra odměnu za vysvědčení. Kupte jim vstupenku na mega akci v teplické Olympii, kterou pořádá CIRKUS PARK už tento pátek 1. července od 14 hod.

Mostecko - Zavítejte do parku Šibeník, na hrad Hněvín, na koncert nebo se vydejte do krušnohorské přírody. Přinášíme přehled akcí v Mostě a okolí do konce tohoto týdne.

Most - Magistr Kelley už z Hněvína uprchl, tak je na vrchu kopce nad městem prostor pro další akce. Tentokrát to bude dvojkoncert a jóga.

Most - Srpnový Festival The Most Fest přichází s další novinkou. Hudební, kulturní a sportovní program byl rozšířen o další soutěž – zábavný desetiboj.

Most - Ve čtvrtek 30. června jste zváni do FUNparku na vrchu Šibeník v centru města. Pro rodiče a jejich ratolesti je tu na závěr školního roku připraven bohatý zábavný program.

Ústecký kraj - Poslední víkend před prázdninami nabízí v Ústeckém kraji různorodou zábavu. Jezdit můžete na kolech, neckách nebo vyrazíte po svých nočním zámeckým parkem. Konají se hudební festivaly i netradiční hraní na terasách ...

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist