Pátek 28. leden 2022
Svátek má Otýlie

Co se chystá

Most - Nadšenci otužilci, registrovaní i amatéři, budou mít v neděli 23. ledna v Mostě sraz na jezeře Matylda. "Bylo by hezké založit novou tradici," říká mostecký otužilec Tomáš Babouček.

Bečov - Obec Bečov pokračuje i v letošním roce s promítáním filmů v místním kině a za vstupné tu zaplatíte méně než kdekoliv jinde. Obecní úřad totiž promítání filmů v kině Bečov dotuje.

Bílina - Jedna z nejslavnějších anglických pohádek se stala předlohou pro nové zpracování veselého příběhu tří prasátek.

Korozluky - V Korozlukách na Mostecku se 29. ledna od 16 hodin bude konat Pochod s krampusy, jehož cílem je ve sbírce podpořit Verunku a její maminku. Přišly o auto a potřebují jiné.

Krásný Dvůr - V prvním čtvrtletí roku 2022 se v zámeckém parku v Krásném Dvoře odehraje série tří zážitkových her pod společným názvem „Kdo si hraje, nesmutní!“.

Most - Šestatřicet let v životě člověka není zrovna málo a v životě kapely už vůbec ne. Tohoto věku se dožije málokterá, pokud nemá dar určité výjimečnosti. Znouzecnost je svérázná kombinace rocku, folku, undergroundu, punku a gar...

Most - V roce 2022 chce město Most stihnout 120 akcí, které jsou nyní připraveny v zásobníku odboru školství, kultury a sportu. Hlavní pořadatelství nebude vždy na odborech magistrátu města, ale na každé akci bude město Most někdy...

Mostecko - Kvůli aktuálním vládním opatřením města Most i Litvínov zrušila doprovodný program, který měla přichystána na poslední den v roce. O ohňostroje ale Mostečané ani Litvínované nepřijdou.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist