Úterý 16. leden 2018
Svátek má Ctirad

Zprávy

Dnes

Most - Roman Moucha z Mostu zvítězil v soutěži Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova. V té se vybírala nejlepší fotka vánočně ozdobené tramvaje.

Dnes

Křižatky – Banana Joe, Eli a trojice štěňátek Rox, Tracy a Charley hledají nový domov. Jsou v dočasné péči Kampaně na pomoc psům v Litvínově – Křižatkách.

Dnes

Most - Tatry roudnického týmu Buggyra, s nimiž zkušený jezdec Martin Kolomý i nováček Martin Šoltys v těchto dnech zdolávají velmi náročné etapy proslulé soutěže Rally Dakar, si zblízka prohlédnou diváci The Most Truck Festival. P...

Dnes

Litvínov - Strážníky upozornili obyvatelé ulice Třebušická v městské části Janovna ženu, která vyhazovala pravidelně z okna odpad.

Dnes

Litvínov - V sobotu 13. ledna patřil Zimní stadion Ivana Hlinky v Litvínově nadějným krasobruslařům ze všech koutů republiky.

Dnes

Mostecko - Jaké nás čeká počasí v nejbližších dnech? V novém týdnu proběhne jakási stimulace zimy 2017/2018.

Dnes

Žiželice - V pondělí večer museli vyjíždět žatečtí hasiči do obce Žíželice, kde docházelo k úniku nafty z jedoucího nákladního vozu od železničního přejezdu na začátku obce, až nad serpentiny ve směru na Most....

Dnes

Vyškov - Ke srážce dvou osobních automobilů došlo v pondělí odpoledne na silnici z Bitozevsi na Ranou nedaleko Výškova u odbočky na obec Vidovle.

Dnes

Teplicko - Tepličtí kriminalisté se v pondělí už podruhé vrátili k lomu Vápenka u Lahoště, ze kterého koncem prosince ve spolupráci s hasiči vytáhli čtyři kradená auta. Sportovní potápěč totiž o víkend...

Dnes

Litvínov - Rok 2017 nebyl z pohledu velitele Městské policie Litvínov Zdeňka Urbana nijak výjimečný. Oblast veřejného pořádku se významněji nelišila od let předchozích.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací