Středa 26. červen 2019
Svátek má Adriana

Litvínov

Dnes

Litvínov - Řidiče pod vlivem omamných látek kontrolovali litvínovští strážníci během noční služby. Díky nim nemohl dále pokračovat. Navíc měl u sebe zbraň.

Dnes

Litvínov - Strážníky litvínovské městské policie přivolala žena, která se domnívala, že chce její přítel spáchat sebevraždu. Měl sedět na parapetu okna a zvažovat, že skočí.

Litvínov – Tohle osvěžení dneska přijde vhod! V Mezibořské ulici v Litvínově dovádějí lidé během celého úterního odpoledne na dvousetmetrové klouzačce.

Litvínov - Strážníky litvínovské městské policie přivolal na pomoc muž, který měl být napaden před hudebním klubem skupinou jiných mužů.

Litvínov - Na dva muže, kteří leželi na zemi, jeden se nehýbal, druhý byl zakrvácený, upozornila strážníky litvínovské městské policie náhodná kolemjdoucí.

Litvínov – Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Litvínova má nové vozidlo. Scanii upravenou na zakázku slavnostně dostali v pondělí odpoledne. Na vozidlo významně městu přispěl Unipetrol.

Litvínov - Litvínovští policisté objasnili případ krádeže peněz a šperku v bytě. Toho se měli dopustit dva povedení řemeslníci ve věku 40 let a 29 let, starší z Teplicka, mladší z Mostu.

Litvínov - Netradičně se zachoval 28letý motorista z Litvínova. V Litvínově měl řídit osobní vozidlo a na kruhovém objezdu s ulicí Lomská nezvládl řízení a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Po nehodě měl z místa odejít....

Litvínov - Těžební společnosti skupiny Sev.en Energy v letošním roce podpoří SORKH částkou 500 tisíc korun. Dar je určen na realizaci dlouhodobého projektu Bezpečný region. Smlouvu podepsali generální ředitel těžebních společností...

Litvínov - Soukromá společnost Strojírna Litvínov chce založit střední průmyslovou školu s maturitním i učebním oborem. Informovalo o tom město Litvínov, jehož radní se se záměrem firmy seznámili.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací