Úterý 21. leden 2020
Svátek má Běla

Litvínov

Dnes

Litvínov - Nehodu několika automobilů vyšetřují policisté v Litívnově. Poškozeny při ní byly na Osadě nejméně čtyři automobily.

Dnes

Litvínovsko - Prodloužit marodní si hodlala 32letá žena z Litvínovska. Ta měla na rozhodnutí o ukončení dočasné pracovní neschopnosti přepsat datum, kdy si měla nemocenskou prodloužit o deset dnů.

Dnes

Litvínov – Dva miliony korun vyčlenilo město Litvínov na obnovu Pilařského rybníka a jeho okolí v letošním roce. Celkově plánuje město utratit více než 14 milionů korun za opravy svého majetku.

Litvínovsko - AKTUALIZUJEME: Policisté pátrali od pátečního večera po nezletilé dívce z Litvínovska. Podle obce Hora Svaté Kateřiny, odkud dívka pochází, se již v pořádku našla. Informovala o tom na svém Facebooku, zprávu nyní pot...

Litvínov - V pátek dopoledne došlo v důsledku technické závady na technologickém zařízení v petrochemickém areálu výrobního závodu v Litvínově k lokálnímu požáru.

Litvínov – Litvínovské děti se ve čtvrtek 16. ledna dočkaly oficiálního otevření centra Lesánek. Jde o perfektně vybavené centrum, které vzniklo rekonstrukcí bývalých jeslí. Přizemní stavba prošla stavebními úpravami zvnějšku i ze...

Litvínov - Na nákup za pět prstů vyrazila 37letá žena z Litvínova. Ta měla minulý týden v mostecké prodejně drogérie odcizit čtyři parfémy.

Litvínov - Od začátku roku najdou pacienti prostory lékařské pohotovosti pro dospělé v Litvínově na novém místě.

Litvínov - Na gentlemanské chování zřejmě zapomněl 24letý muž z Litvínova. Ten byl v jedné litvínovské restauraci a tam měl napadnout přítomnou ženu.

Litvínov - Správa železnic v loňském roce pokračovala v rekonstrukcích a opravách výpravních budov v celé České republice. Probíhající stavební práce na minimálně šedesáti nádražních objektech přinesou zvýšení komfortu a kultury c...

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist