Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja

Litvínov

Litvínov - Ve středu 8. dubna 2020 jednal litvínovský krizový štáb. Účastnil se jej on-line také zástupce Unipetrol RPA, který referoval o připravované zarážce.

Litvínov – Hrozba nového typu koronaviru utlumila veřejné dění v celé republice. Mnoho institucí bylo uzavřeno pro veřejnost a s nimi samozřejmě i knihovna v Litvínově. Zvenku budova knihovny působí prázdně a bez života, ale opak ...

Most - Okrást svého příbuzného se neštítil 19letý mladík z Mostu. Toho vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu krádeže, za který může být potrestán až třemi roky odnětí svobody.

Most – Spojenci NATO si v reakci na pandemii nového koronaviru vzájemně pomáhají. V rámci této pomoci putoval v minulých dnech z Česka do Španělska zdravotnický materiál, včetně pomůcek z Mostecka.

Litvínov – Společnost Unipetrol, která chystá velkou několikatýdenní údržbu svých zařízení (zarážku), aktualizovala některé informace, ve kterých veřejnost informuje o nadcházejících pracích. Ve videu se můžete podívat na rozhovor...

Litvínov - V policejní cele skončil ve druhé polovině měsíce března 47letý muž z Litvínova. Ten měl v odpoledních hodinách v jednom litvínovském supermarketu odcizit zboží, které nezaplatil.

Litvínov - Jednotka ze stanice Litvínov vyprostila muže, který v pátek dopoledne spadl do jímky u rodinného domu v Horním Litvínově.

Litvínov - S ohledem na epidemiologickou situaci ruší litvínovští radní celoměstskou akci Valdštejnské slavnosti, která se měla uskutečnit 1. května.

Litvínov - Rada města Litvínova se zabývala situací v mateřských školách, které v době nouzového stavu zůstaly otevřené.

ČR - Vláda Andreje Babiše schválila na mimořádném jednání ve středu 1. dubna 2020 několik návrhů zákonů, které předloží Parlamentu k projednání ve stavu legislativní nouze.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací