Neděle 29. listopad 2020
Svátek má Zina

Litvínov

Litvínov - K dopravní nehodě dvou osobních automobilů došlo v sobotu před jedenáctou hodinou dopoledne na kruhovém objezdu u Lidlu na příjezdu do Litvínova.

Litvínov - Litvínovští radní doporučují zastupitelům, aby schválili podání žádosti o dotaci na demolici dvou panelových domů v Janově. Finančně by mohl s odstraněním vybydlených paneláků pomoci stát prostřednictvím Ministerstva pr...

Litvínov - Litvínovští policisté zadrželi muže, který byl neoprávněně v areálu jedné firmy na Litvínovsku. Muž ve věku 45 let z Mostu měl ve druhé polovině listopadu vniknout po přelezení tři a půl metrové betonové zdi a posléze p...

Litvínov - Elektrizace trati z Litvínova do Oldřichova u Duchcova finišuje. Potvrdila to krátkým prohlášením na twitteru Správa železnic. Osobní vlaky se mají na litvínovské nádraží vrátit 12. prosince.

Litvínov - Rada města Litvínova doporučila zastupitelům vzít na vědomí informaci o výběru dodavatele veřejné zakázky na rekonstrukci mostu přes Mezibořskou ulici.

Horní Jiřetín - Původní, přirozeně vzniklé mokřady, rozsáhlé stepní porosty, strmé svahy i plochy takřka bez vegetace vhodné pro život samotářského hmyzu. Právě tak vypadá nově vznikající rekultivace u Horního Jiřetína, která se m...

Litvínov - Litvínovští policisté objasnili případ krádeže věcí v pokoji jednoho litvínovského hotelu. Tam byl ubytovaný cizinec pracující v okrese Most.

Záluží – Kvůli lokálnímu úniku plynu byla v pondělí večer uzavřena hlavní silnice mezi Mostem a Litvínovem v okolí chemického areálu.

Litvínov - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu krádeže 47letého muže z Litvínova. Známému v pokoji hotelu ukradl mobil.

Litvínovsko – Tak to tedy bylo překvapení! Z procházky po lese si naši čtenáři přinesli pořádný kus houby. A nezapomněli naší redakci poslat snímky. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací