Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Litvínov

Dnes

Litvínov - Výchova vnoučete byla důvodem sporu mezi dvěma rodinami v Janově. O případu informovali litvínovští strážníci, kteří na litvínovském panelákovém sídlišti zasahovali.

Dnes

Litvínov - Strážníci městské policie třikrát za sebou vykázali ze středu města muže bez domova. Ten se po městě pohybuje velmi znečištěný, pokálený a šíří kolem sebe silný zápach.

Dnes

Krušné hory – Pokud si plánujete výlet do lesa nebo sběr hub v okolí Nové Vsi v Horách nebo nad Jirkovem, zpozorněte.

Litvínov - Strážníky litvínovské městské policie přivolala žena, kterou před obchodním domem napadl neznámý muž.

Litvínov - Nebezpečné potraviny našli hygienici při kontrole v ústavní kuchyni Nemocnice následné péče Litvínov. Kuchyni provozuje společnost Gastroland.

Litvínov – Ještě dva týdny mohou obyvatelé Mostecka navrhovat obecně prospěšné projekty, ze kterých následným hlasováním vyberou ty, jež v příštím roce zrealizují společnými silami Unipetrol a města Most a Litvínov. Kampaň probíhá...

Litvínov - Strážníci litvínovské městské policie vyjeli do Luční ulice na základě anonymního oznámení. Prověřovali obavy muže o jeho sousedku.

Litvínov - Hádku dvou sousedek řešili strážníci litvínovské městské policie v ulici U Zámeckého parku. Hlídku přivolala žena, která se cítila být napadena sousedkou.

Litvínov - Dvou krádeží se měl dle policie dopustit 28letý muž z Litvínova. V mosteckém supermarketu si do batohu měl uschovat čokolády v hodnotě 1130 korun. Jeho nezákonného počínání si povšimli detektivové a ti ho při odchodu z ...

Litvínov - Hamerští policisté řešili incident, který se měl odehrát v restauraci v jedné obci na Litvínovsku. Tam koncem července v pozdně nočních hodinách měl 27letý muž slovně vyhrožovat újmou na zdraví o rok staršímu muži z Lit...

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist