Sobota 10. prosinec 2022
Svátek má Julie

Litvínov

Litvínov - Po dvou v letošním roce rozebraných panelových domech v litvínovské části Janov už nic nezbylo. Na jejich místě je nyní zelená louka a nově zasázené stromy.

Litvínov - Nedovolené parkování se majiteli automobilu v Litvínově prodražilo. Stál s autem tam, kde mu to zakazovaly značky kvůli instalaci vánoční výzdoby.

Litvínov - Zloděj úřadoval v prodejně drogerie v centru města Litvínov. Prodavačky velmi rychle zjistily, že jeden ze zákazníků utekl z prodejny bez zaplacení, jeho popis nahlásily strážníkům.

Litvínov - Své záškoláctví se nijak nepokoušel zamaskovat třináctiletý hoch, který se před devátou hodinou ráno projížděl na koloběžce po náměstí Míru v Litvínově.

Litvínov - Krušnohorské vánoce 2022 v Litvínově pokračují. V neděli odpoledne mohli rodiče přijít se svými dětmi na náměstí Míru v Litvínově, aby viděli další program na podiu i pod ním.

Litvínov - Na neshody se ženou ze sousedního domu si přišla stěžovat na litvínovskoku městskou policii řádně rozzlobená žena. Vypověděla, že je dlouhodobě vulgárně napadána jistou ženou, která je vulgární nejen vůči ní, ale nelich...

Litvínov - Příjezd hlídky do Hamru si vyžádala žena, která si stěžovala, že skupinka mužů, která se nyní nachází u nedaleké večerky, se při chůzi kolem jejího domu napojila na její wi-fi a pouští jí do domu hudbu....

Litvínov - Ovce, které se volně pásly na pozemku vedle nové přístavby zbrojnice dobrovolných hasičů v Hamru, poškodily dvě pole plotu z pletiva a okousaly nově vysázené stromky živého plotu. Strážníci prostřednictvím PČR kontaktov...

Litvínov - Pravidla ubytování v Hotelovém domě v Litvínově nezvládal dodržovat jeden z ubytovaných hostů. Vrátná po odcházejícím muži požadovala vydání klíčků od pokoje, muž však tvrdil, že jsou jeho a odešel z budovy, kde čekal n...

Litvínov - Auto kličkující po silnici z Křížatek do Janova přilákalo pozornost projíždějící hlídky strážníků litvínovské městské policie.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist