Pátek 28. leden 2022
Svátek má Otýlie

Litvínov

Litvínov - Zaměstnanci psího útulku v Litvínově připravují pro následující dny odchyt toulavých koček. Ty následně budou kastrovány.

Litvínov - Správa železnic včera slavnostně otevřela opravenou výpravní budovu ve stanici Litvínov, která bude zároveň sloužit jako zázemí nově vybudovaného dopravního terminálu. Objekt osobního nádraží dostal zcela novou podobu, ...

Litvínov - Policisté hamerského obvodního oddělení v těchto dnech sdělili podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody 39letému muži z Litvínova. Ten měl v polovině ledna bez souhlasu majitele „navštívit“ jeho b...

Litvínov - V Horské ulici v Litvínově zamezí nedovolenému parkování žlutá čára.V křižovatce v Jandečkově ulici se zase doplní značky. Toto jsou změny v dopravě v Litvínově.

Litvínov - Se žádostí o pomoc volal strážníkům litvínovské městské policie muž, který žije v domácnosti se třiasedmdesátiletou maminkou.

Litvínovsko - Z trestných činů nebezpečného vyhrožování a porušování domovní svobody viní hamerští policisté 31letého muže z Mostu.

Litvínov - Věčně zablokované dveře, aby se nemohly automaticky uzamykat a do vchodu se tak dostal každý, rozčilují obyvatele jednoho z panelových domů janovského sídliště.

Litvínov - Říká se, lepší vyhořet, než se stěhovat. Nepříjemný incident se odehrál při stěhování kousek od centra města Litvínova.

Litvínov - Strážníci Městské policie Litvínov byli svědkem situace, kdy řidička osobního vozidla neodhadla situaci a nedala při jízdě přednost vozům na hlavní silnici.

Litvínov - Svého bývalého přítele má neustále v patách žena z Litvínova. Z jeho pronásledování už má takový strach, že se obrátila na muže zákona.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist