Neděle 17. únor 2019
Svátek má Miloslava

Most

Dnes

Most - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy 24letou ženu z Mostu.

Dnes

Most - Pro přečin krádeže obvinil vyšetřovatel mostecké policie 25letou ženu z Mostu. Ta měla v osmi případech krást v mosteckých supermarketech.

Dnes

Počerady – Nulu u slova požár hlásí loňská statistika výjezdů profesionálů z Hasičského záchranného sboru podniku Elektrárna Počerady ze Skupiny ČEZ. Nejvíce (46) přitom bylo takzvaných ostatních zásahů, za nimiž následovaly techn...

Dnes

ČR - V sedmém kalendářním týdnu tohoto roku je celková nemocnost akutními respiračními infekcemi včetně chřipky na úrovni 1 684 nemocných na 100 000 obyvatel, což při porovnání s minulým týdnem představuje pokles o 4,2%....

Dnes

Bitozeves - V průmyslové zóně Triangle již můžete potkat nově sloužící hasiče, kteří se teprve zacvičují na nově postavené, největší pobočné požární stanici v Ústeckém kraji.

Dnes

Most - Vykázáním útočníka z bytu skončilo večerní napadení mladé ženy v Čepirohách u Mostu, kam musela jet zasahovat nejenom hlídka městské policie, ale i hlídka Policie ČR.

Dnes

Most - Strážníci městské policie v Mostě museli včera ve večerních hodinách zasahovat u několika šarvátek. Vždy se stejným koncem, lékařské ošetření nikdo nepožadoval a trestní oznámení podat nechtěl....

Most, Praha - Z navrhovaných opatření, která by měla pomoci městům, jež mají problém se sociálně vyloučenými lokalitami, nebylo dosud téměř nic připraveno, konstatuje primátor Mostu Jan Paparega po setkání s ministryní Janou Maláč...

Most - Do ulice Konstantina Biebla v Mostě byla vyslána hlídka městské policie, kde za blokem 44 má vytékat studená voda z travnatého porostu.

Bělušice - Putovní výstava na téma „Výpovědi osob, kterém do života zasáhla trestná činnost", je v současné době umístěna ve střeženém objektu Věznice Bělušice.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist