Úterý 10. prosinec 2019
Svátek má Julie

Most

Dnes

Most - Na tísňovou linku 156 oznámil oznamovatel, že je svědkem události, kdy se neznámá žena záměrně pokouší vozidlem najet na muže, který před ní utíká.

Dnes

Most - Škodu za 4 980 korun způsobil jednomu mosteckému supermarketu 27letý muž z Mostu. Toho z přečinu krádeže obvinila policie v Mostě a podala podnět na vazební stíhání. Muž už v minulosti kradl a nyní soud vazbu na něj uvalil....

Dnes

Most - Krást údajně pro vlastní potřebu přišla jedna žena ve věku 39 let z Ústí nad Labem do mosteckého supermarketu. Do tašek si ukryla osm lahví alkoholu a přes 90 kusů čokolád.

Dnes

Most, Lovosice - Na takzvanou Švestkovou dráhu v Ústeckém kraji se 15. prosince 2019 vrátí každodenní železniční provoz. Společnost AŽD totiž v objednávce Ústeckého kraje spustí prodlouženou linku U10 Litoměřice horní nádraží – Mo...

Dnes

Most - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinů krádeže, porušování domovní svobody a poškození cizí věci 32letého muže z Mostu a 28letou ženu z Chomutova a z přečinu krádeže a poškození cizí věci 37letého Mostečana, všechn...

Dnes

Most - Kouzelné cinkání. To je jeden z dnů, kdy se mohou adepti základního školství seznámit s tím, jak to chodí na 7. základní škole v Mostě v ulici Jakuba Arbese.

Dnes

Mostecko, Litvínovsko - Na takzvaný nákup za pět prstů se v uplynulých dnech vydali tři muži z Mostu a Litvínova. Od policistů si nyní odnesli záznamy o sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Dnes

Most - Město Most se noří už několik dní do vánoční nálady díky světelné výzdobě v centru města, ale i v dalších lokalitách. Hlavně uprostřed města je ale nejrůznějších světélek nejvíce.

Most - Ačkoliv byl již za krádež 20letý muž z Mostu odsouzen, kradl znovu a soud ho poslal do vazby. Vyšetřovatel mostecké policie muže obvinil z krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku....

Most - Mostečtí policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání 31letému muži z Chomutovska.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist