Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Most - Již tento víkend, v neděli 20. října se v mosteckém divadle uskuteční další ročník velké módní show Móda a hvězdy. Na pomyslné molo, jeviště Městského divadla Most přivede hvězdy českého showbusinessu a modelingu.

Slovem celou akcí provedou David Gránský a Karel Kašák. A protože je David Gránský i skvělý zpěvák, budeme mít to potěšení slyšet ho i zpívat. Dvojí roli na akci bude mít i Matyáš Hložek. Muže roku 2017 uvidíme na přehlídkovém molu a také v roli, se kterou to v poslední době myslí vážně, jako zpěváka.

Na mole předvedou modely vedle Matyáše Hložka také Josef Kůrka, Davee D Davee, Henri a známé české modelky Veronika Kašáková, Inna Puhajkova, Nikol Švantnerová, Dina Cassama, Mónica Sofia, Taťána Makarenko, Denisa Spergerová, Anna Škodová, Hana Vágnerová, Lenka Čepáková, Dominika Trelová, Petra Neuvirthová, Tereza Bohuslavová, Martina Antošová, Lilian Fischerova, Lenka Taussigová a Barbora Hodačová, modely pro ženy nemodelkovských rozměrů představí Alena Froňková, Dita Červenková, Irena Popelová, Olina Markuzziová, Radka Minaříková, Pavla Vrábelová, Zora Havlová, Ivana Vrátilová, Daniela Grossmannová a Miroslava Čiháková.

Na jakou módu se můžete těšit? Především nahlédnete do kolekce společenské a svatební módy mosteckého Svatebního salonu Delta pro rok 2020. Dále bude k vidění zboží od firmy Raffiné spodní prádlo-plavky z Děčína a České Lípy, ukázky outfitů z mosteckého Viva butik a pěknou nositelnou módu i pro ženy plnějších tvarů představí butik Beauty 2000 z Bíliny. Ten si pro vás na nedělní večer přichystal i malé překvapení. Letos uvidíte i dvě novinky, poprvé v Mostě se představí pražská firma My Pled s kolekcí plédů, do kterých se ženy zahalí při jakékoliv příležitosti. Druhou novinkou je firma Regalbike z Teplic, jež potěší všechny milovníky kol, runningu a zimních sportů.

Všechny předváděné modely si budete moci po představení zakoupit ve foyer divadla. Na stejném místě se také bude prezentovat řada dalších firem. Budou zde probíhat i ochutnávky, například dobroty z oblíbené mostecké firmy Sushistar. Na místě bude také k dispozici White box, kde si můžete za 50 korun pořídit foto. Celá částka bude věnována dětem z teplického Klokánku.


 

Děti budou také jedním z námětů večera. Výtěžek z akce poputuje dětem do Klokánku Teplice, Dětského domova ve Vysoké Peci a Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů v celém Česku.

Co nám o akci prozradila Petra Vyoralová, majitelka Svatebního salonu Delta Most a organizátorka akce Móda a hvězdy: „Akce se blíží a mně se čím dál hůře v noci spí. Ale moc se těším a doufám, že si naši show všichni návštěvníci užijí. Každý rok připravujeme pro diváky nějaké překvapení, ne jinak tomu bude i letos. V záloze jich máme připraveno několik. Co to bude neprozradím, jen naznačím, že hlavními aktéry jednoho překvapení budu děti z Dětského domova Vysoká Pec. Akce by se neuskutečnila bez podpory mnoha firem a partnerů, za což jim patří velké díky. Zejména děkuji za podporu Janu Mráčkovi, majiteli firmy GMS.“

Móda a hvězdy se uskuteční v neděli 20. října od 18 hodin v Městském divadle v Mostě. Celý večer se ponese v choreografii Storm Ballet - Talentového centra tance a pana Petra Čejky.

Módní show se koná za podpory generálního partnera akce firmy GMS a GMS-Hydraulika, hlavních partnerů akce: Ústeckého kraje a hejtmana Oldřicha Bubeníčka, dále firmy Silnice Group a BILBO šmak. Dalším partnerem akce je Statutární město Most a primátor Jan Paparega a dále firmy Severočeské vodovody a kanalizace, a.s., Ecotrade fluid systém, HC VERVA Litvínov a pan Jiří Šlégr, Vršanská Uhelná, LUKDA Trans, poslankyně PČR Hana Aulická Jírovcová, FRK, KZ system, AK Vendula Nedvědová, manželé Houskovi, Martina Nečasová, Molík Reality s.r.o., Sapril, Allweld Metal, Švejk restaurant Most, Sýrárna RaJ u Kahanu Most, Sushistar.cz, ReNi creative, WhiteBox, Bela Most, Gabriela Floristika Polcarová, AquaAngels a Central Most. Naší redakci je potěšením být i v letošním roce partnerem této charitativní akce.

Díky loňské Módě a hvězdy trávily děti z teplického a ústeckého Klokánku prázdniny mimo Klokánek na chatách a moc si to užily.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací