Středa 27. září 2023
Svátek má Jonáš

Most - První říjnový víkend bude v Oblastním muzeu a galerii v Mostě patřit deskovým hrám, a to díky akci DeskOFFky 2022 pořádané Rotaract clubem Most.

Pro třetí ročník již tradiční akce si pořadatelé přichystali několik novinek. Nově jsou DeskOFFky dvoudenní akcí a milovníci deskových her tak mohou do muzea dorazit nejen v sobotu, ale i v neděli, oba dny od 9h do 18h.

Během celého víkendu si budete moct vyzkoušet více než 100 deskových her (pro rodiny i skalní fanoušky) předních českých distributorů i lokálních nadšenců. K již tradičním partnerům Albi, Mindok, Tlama games, Blackfire, Dino či LetokruHry se letos přidají i nováčci Fox in the box či Maty Moves.

Počet partnerů akce z řad distributorů her se letos poprvé zaokrouhlil na deset. Pro soutěživé budou během celého víkendu připraveny tradiční miniturnaje o ceny a též velký turnaj o šampiona deskových her.

Další novinkou je rozšíření hracích prostor. Kromě půdních prostor, ve kterých se konaly první dva ročníky akce, budou herní stoly nově i ve workshopové místnosti v půdních prostorách mosteckého muzea.

Vstupné je 75 Kč/den a 100 Kč/2 dny. Vstupenky zakoupíte na místě.

Další informaci o akci najdete na FB Rotaract clubu Most (v události „DeskOFFky 2022“)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist