Pátek 15. leden 2021
Svátek má Alice

Litvínov – Dne 8. ledna se v Děčíně uskutečnilo Regionální kolo Ústeckého a Libereckého kraje Mistrovství České republiky oboru Truhlář. Za SOŠ Litvínov – Hamr se klání zúčastnili žáci třetího ročníku Ludvík Steuter a Petr Lukele.

„Soutěžící byli postaveni před úkol vyrobit rámeček na konstrukční spoje dle výkresové dokumentace, na práci byl stanoven časový limit pět hodin,“ prozradil vedoucí dílen SOŠ Litvínov -Hamr Bc. Miroslav Findeis. „Oba kluci se úkolu zhostili se ctí, jsme na ně pyšní,“ dodal.

V konkurenci dvanácti soutěžících si nejlépe vedl Ludvík Steuter, prvním místem si zajistil postup do republikového finále soutěže, které proběhne 26. února tohoto roku v Brně.

„Děkuji všem, kteří se na přípravě žáků podíleli, vítězi gratuluji a pevně věřím, že naši školu bude úspěšně reprezentovat i v republikovém finále,“ dodává závěrem ředitelka školy Ing. Jitka Francírková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací