Čtvrtek 6. říjen 2022
Svátek má Hanuš

Litvínov - Páteční párty v klubu Attic skončila rvačkou. Sedmnáctiletý mladík pod vlivem alkoholu napadl svého kamaráda. Podle svědků mu uštědřil takovou ránu do obličeje, že napadený mladík skončil v bezvědomí.

Dle svědků byl útočník tak zbabělý, že z místa utekl. Svědkové agresora popsali strážníkům, kteří po mladíkovi pátrali v ulicích. Nakonec je zavolal další svědek, že útočník sedí na zastávce nedaleko klubu. Na místě už byla i Policie ČR. "Mladistvý potvrdil, že na kamaráda zaútočil, protože se nepohodli. Alkoholtester ukázal hodnotu 1,33 promile. S ohledem k věku mladíka si pro něj na služebnu policie přijel otec. Informaci o případu dostal také OSPOD," sdělili k případu litvínovští strážníci.

Při prošetřování okolností útoku se na jednoho ze strážníků obrátil muž z ochranky klubu. Měl roztržený ret. Podle výpovědi, kterou potvrdil další svědek, muže napadli dva mladíci, když je upozornil, aby neobtěžovali další návštěvníky klubu. Strážník přivolal zraněnému Rychlou záchrannou službu. K tomu jej poučil, aby s lékařskou zprávou zašel na služebnu Policie ČR, kde podá trestní oznámení. Oba agresory strážníci vyslechli a pořídili fotodokumentaci.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist