Čtvrtek 6. říjen 2022
Svátek má Hanuš

Most - Při kontrolní činnosti u lesoparku Šibeník strážníky oslovili dva mladíci, kteří uvedli, že v lesoparku je nějaký agresivní muž, který se pokusil napadnout neznámou ženu. Strážníci následně nalezli u jedné z laviček ležícího muže.

Strážníci muže oslovili, ten náhle prudce vstal a snažil se zasahující strážníky napadnout. Poté upadl na zem, sundal si botu a hodil ji po hlídce strážníků. Poté se snažil kopem napadnout dalšího strážníka a přitom opět upadl na zem. "Strážníci spolu s přítomnými policisty použili donucovací prostředky a muži přiložili pouta, aby ho zklidnili. Přestože byl muž spoutaný, stále vykazoval značnou míru agresivity," uvádí mluvčí mosteckých strážníků Veronika Loucká. 

Vzhledem k tomu, že muž byl pravděpodobně pod vlivem psychotropních látek, přivolali strážníci zdravotnickou záchrannou službu. "Po ošetření lékař rozhodl o převozu na záchytnou stanici a strážníci ho pak ještě doprovodili do protialkoholní a protitoxikomanické záchytné stanice v Teplicích," dodala Loucká.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist