Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Litvínov – Některý typ "zákazníků" obchodníci z duše nenávidí. Jsou to přesně ti, kteří chodí do obchodů nakupovat "za pět prstů". V Litvínově s takovými individui mají prodavači bohaté zkušenosti a stále získávají nové.

Při odpolední toulce Litvínovem navštívil 25letý zákazník jeden z obchodů s oděvem, a to již s nekalým úmyslem. Hned za vstupem ho zlákaly vystavené rifle, které byly vyskládané ve třech hromádkách. Jednu z nich popadl a z prodejny vyběhl ven. Hromada čítala 8 kusů džínových kalhot v celkové ceně 3 600 korun. Nosit je muž ale nehodlal. „Prý potřeboval nutně peníze, proto všechny kalhoty různých velikostí obratem rozprodal za tisícovku," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger, jak svůj čin dotyčný zdůvodnil.

Při prověřování oznámené krádeže litvínovští policisté zjistili totožnost Mostečana, ale i to, že se teprve v srpnu letošního roku vrátil z desetiměsíčního vězení.  Proto si na obvodním oddělení převzal sdělení podezření ze spáchání trestného činu krádeže. „Vzhledem k minulému trestu, hrozí muži v případě uznání viny další až tříletý pobyt za mřížemi," dodal mluvčí.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru