Dva řidiči měli pozitivní test na metamfetamin, třetí na alkohol
Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov - Litvínovští a hamerští policisté přistihli tři řidiče pod vlivem. Řidič ve věku 29 let z Litvínova byl kontrolován hlídkou a měl pozitivní orientační test na amfetamin a metamfetamin. Další řidič neunikl kontrole v Podkrušnohorské ulici. Policisté 32letému muži z Kladna naměřili 1,1 promile alkoholu.

Třetí 28letý motorista jel v Hamru po ulici Podkrušnohorská a měl pozitivní výsledek testu na návykové látky, který ukázal na amfetamin a metamfetamin.

"Všichni mladí muži si od policistů převzali záznamy o sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky," dodala policejní mluvčí Ludmila Světláková.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru