Neděle 23. únor 2020
Svátek má Svatopluk

Most - Klavírista Martin Rufer se do konce tohoto roku hned několikrát představí s hosty v The Most Café pro dobročinné účely. Naváže tak na lednovou benefici "Klavírem Pro Pejsky", kterou společně s Matějem Vlčkem podpořili útulek v Rudolicích. V plánu je celkem pět koncertů od března do listopadu.

"Město Most potřebuje kulturní vzpruhu. A tím nemyslím velké koncerty ve sportovní hale, nýbrž menší akce, které spojí a v nejlepším případě vytvoří určitou komunitu lidí nadšenou pro alternativní, menší scénu. Tak jsem si řekl, že spojím příjemné s užitečným a nabídnu veřejnosti benefiční koncerty se zajímavými hosty v komorním kavárenském prostředí. Hosty, účely i termíny beneficí budu zveřejňovat postupně, už teď ale můžu prozradit, že 13. března nás čeká vystoupení pro Kojenecký ústav v Mostě. Po boku mi bude opět stát zpěvák Matěj Vlček. Vstupné je dobrovolné a poputuje na podporu "Kojeňáku" na Zahražanech," zve pianista Rufer.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací