Pátek 19. srpen 2022
Svátek má Ludvík

Most - Házenkářky Černých Andělů DHK Baník Most Lucia Mikulčík s Petrou Maňákovou si spolu s trenérem Adrianem Struzikem a předsedkyní klubu Pavlou Chotěborskou v pátek 26. listopadu převzali v Autosalonu Most, prodejci vozů značky Hyundai a Suzuki, dvě nová auta.

Není to poprvé, co si odtud odvezli Černí Andělé nový vůz. Spolupráce s tímto autosalonem trvá osm let a každý rok má klub Černých Andělů k dispozici auta značky Hyundai. Letos si převzali dva vozy Hyundai i30, stejně jako v loňském roce.

„V Mostě je házená sportem číslo jedna, holky jsou dříčky a bojují se srdcem, a to se mi moc líbí. Spolupracujeme od samého začátku, co jsme v roce 2013 v Mostě otevřeli náš autosalon a funguje nám to k oboustranné spokojenosti. My z toho máme navíc dobrý pocit, že podporujeme něco, co má smysl. Děvčata jezdí bezpečně a mají spolehlivá auta a také veškerý servis,“ uvedl Josef Solnař, majitel Autosalonu Most.

Trenér Struzik, jenž trénuje Černé Anděle od letošního jara, je polské národnosti a tak auto využívá na dalekou cestu domů do polského Štětína. „To auto je hodně živé a jezdí dost rychle a já si to užívám. Myslím, že je super, že máme tuhle možnost od Autosalonu Most, že nám dává dobrá a pohodlná auta. Jezdím s i30 opravdu rád,“ říká trenér Struzik.

Auta využívá jak trenér, tak hráčky, co ještě studují, na cesty do škol do Prahy či do Ústí nad Labem. O víkendech je pak hráčky využívají na cesty domů, do Písku, ale i na Moravu. A samozřejmě auta vozí hráčky také na zápasy či jiné společné akce.

Celkem najezdí jeden vůz na 25 tisíc kilometrů za rok.

edeniky 977

„Velice si ceníme vzájemného vztahu s Autosalonem Most. Všichni tady v autosalonu jsou milí a příjemní a spolupráce je na rodinné bázi. Tak se tu na ně můžeme s čímkoliv obrátit a vždycky se nám snaží vyjít vstříc. Pro nás je to spolupráce k nezaplacení,“ uvádí předsedkyně klubu Pavla Chotěborská.

Spojka Petra Maňáková prozradila, že v tomto autosalonu pořizovala před časem Hyundai i30: „Mám starší model, takže bych to relativně mohla porovnat. Určitě šel dopředu design a interiér, vypadá to moc hezky a pohodlně se v tom sedí a dobře se v tom jede. A oproti té mé straší i30 má nový typ již spoustu bezpečnostních prvků a dalších vymožeností.“

V současné době mají hráčky reprezentační pauzu, trénují individuálně a v letošním roce si zřejmě užijí i celé vánoční svátky, jak naznačil trenér Struzik. Sezóna začne až 8. ledna příštího roku, a bude zahájena zápasy venku. Tak první cesta na zápas s novými vozy povede do Stupavy na Slovensko, potom do Hodonína na jih Moravy, následovat budou Michalovce na Slovensku a pak budou hrát i v polském městě Chorzów. Zápas doma čeká hráčky a také jejich fanoušky až 29. ledna 2022.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist