Sobota 10. červen 2023
Svátek má Gita

Most – Ve věku třiceti let zemřel 28. prosince v důsledku zápalu plic při onemocnění covid-19 Patrik Dufek z Mostu. Bojovník MMA, trenér a otec dvouleté dcerky. Informaci našemu serveru potvrdila jeho přítelkyně.

Patrikovi jeho tetování v obličeji vyneslo přezdívku Predátor. Ve sportu dosáhl významných úspěchů. Kdysi 160kilový kluk, odmítaný mnoha trenéry, shodil skoro 60 kilo, zapřel se, tvrdě trénoval a nakonec se mohl pyšnit i titulem šampiona těžké váhy severní Anglie. A to byl jen jeden z mnoha titulů. V rozhovorech pro náš server vždy působil skromně a otevřeně, měl rád publikum. Ke sportu se snažil přivést další zájemce.

„Vůbec nemůžu přijmout, že už tě nikdy fyzicky neobejmu, nepolíbím, že neodvedeš dceru poprvé do školky. Měli jsme se vzít, Paťulka měla mít dalšího sourozence, musíš postavit doma komodu, rozbalit dárek na Vánoce… Toho je tolik, co jsi měl ještě stihnout. Tak moc to bolí,“ píše Patrikova přítelkyně. „Nejúžasnější tatínek,“ dodává.

Kvůli onemocnění covid-19, kterému Patrik nakonec krátce po Vánocích podlehl, nabádá lidi, aby se chránili.

Náš první rozhovor s Patrikem si můžete přečíst zde: VIDEO: Říkají mu Predátor. Jako jediný Mostečan bojuje závodně v kleci a míří na mistrovství světa.

O jeho postupu k úspěchu jsme psali tady: Z odmítaného 160kilového kluka z Mostu se stal šampion v zápasu v kleci! Tohle byla Predátorova cesta k titulu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist