Středa 27. září 2023
Svátek má Jonáš

Litvínov - Na litvínovském obvodním oddělení si převzal sdělení podezření 35letý muž z Mostu ze spáchání trestných činů krádež vloupáním a porušování domovní svobody. Ten si zřejmě oblíbil cizí balkóny.

V minulém týdnu měl v poledních hodinách v Litvínově za užití násilí překonat uzamčení lodžie, která náleží bytové jednotce ve čtvrtém patře. Do té neoprávněně vnikl a majitelku měl připravit o dětské jízdní kolo za 4 tisíce korun. Odcizenou věc obratem prodal další osobě za dvě stovky. Policisté kolo zajistili a poškozená se může těšit z jeho návratu.

Nyní také v dopoledních hodinách zaujal Mostečana balkón téhož domu pouze o dva vchody dál, na který neprávem vstoupil. Podle policistů před vstupem opět násilně poškodil zámek. Podezřelý muž prostor prohledal a odešel se třemi lahvemi tvrdého alkoholu, které prodal za 150 korun. Včetně poškození majetku způsobil škodu ve výši 700 korun.

Litvínovští policisté muže na základě šetření ztotožnili a vyslechli. K vloupačkám se přiznal. Bude-li uznán vinným, může očekávat až tříletý pobyt za mřížemi.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist