Sobota 10. červen 2023
Svátek má Gita

Mostecko - V letních měsících se na Mostecku a okolí konala materiální sbírka pro bulíky v nouzi až ze Slovenska - Bullterrier Rescue Slovakia (dále BRS). Sešly se hračky, pytle granulí, misky a spousta jiného. Nekonala se jen materiální sbírka, ale také online aukce na facebooku, kde se dražily pěkné věci. Materiální sbírka i aukce skončila 20. září 2017.

"Jelikož jsou bulíci z takové dálky, měli jsme možnost se s nimi sejít v sobotu 30. září na Bull srazu v Praze na Pankráci, kde se Katka Kašparová snažila o další zápis nejvíce bull psů na jednom místě do knihy českých rekordů jako minulý rok," říká Niki Marková, zakladatelka Kampaně na pomoc psům z Litvínova.

Letos se to opět povedlo a sešlo se 641 psů rasy typu bull (loni 483 psů). "Jsme rádi, že jsem mohli být součástí programu na bull srazu a za slovo na pódium, které nám Katka předala. Hned jsme toho využili a rovnou jsme bulíkům předali jak materiální sbírku, tak i šek z facebookové aukce," dodává Niki Marková.

Před pódiem se předávala materiální sbírku věcí, které se nasbíraly, a na pódiu předali šek pracovníkům BRS s penězi vybranými z aukce. "Vybraná částka dělala krásných 16.933 korun, kterou bychom neměli bez skvělých sponzorů, kteří darovali krásné věci do aukce. A také bez dražících, kteří se do aukce hojně zapojili," poznamenala Niki Marková.

Sponzoři aukce jsou: Bull Portal, BULLSHELP.eu, Vávinčiny dorty, EMAN, Drago Wolf Katy, J&A Handmade, AH Photography, Rodinné centrum Spojené světy, e-mostecko.cz, Čokolatérie u Karolíny, Platinum Natural Česká republika, TEXEM.cz , Trampolínky Litvínov.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist