Pondělí 6. duben 2020
Svátek má Vendula

Mostecko - V Mostě se objevil první případ koronaviru Covid-19. V Litvínově byl potvrzený třetí člověk. Informují o tom ve středu odpoledne města Most a Litvínov.

Na území města Mostu je potvrzen první případ pozitivního testování na koronavirus. "Pravděpodobně se jedná o komunitní přenos. Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje nyní zjišťuje, s kým byla dotyčná osoba ve styku. Pozitivně testovaný člověk má v současné době lehký průběh onemocnění," informoval mostecký magistrát.

Hygienici oznámili rovněž třetí osobě v Litvínově, že má pozitivní výsledky testů na nákazu nemocí Covid-19. "Jde o osobu, která byla v karanténě a souvisí s prvním případem nakaženého Litvínovana. Taktéž tento člověk má naštěstí mírný průběh onemocnění," sdělila litvínovská radnice.

Na Mostecku jsou tak nyní známy čtyři případy onemocnění novým koronavirem. V Česku bylo ráno známo 1497 případů, deset lidí se vyléčilo, pět lidí zemřelo.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací