Čtvrtek 6. říjen 2022
Svátek má Hanuš

Most - Po krátké pauze se k vám opět vrací bezplatný jazykový kurz pro veřejnost. Jedná se o kurz anglického jazyka pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří by se rádi zdokonalili v anglickém jazyce. Kurz je pořádán informačním střediskem Europe Direct Most.

Kurz obsahuje celkem osm 90 minutových výukových lekcí, vždy dvě lekce týdně – každé úterý a čtvrtek, přičemž první hodina začíná v úterý 12. října. Lekce budou probíhat v odpoledních hodinách, od 15:00 v budově Vysoké školy finanční a správní v Mostě. Náplní kurzu je mnoho zajímavých témat z různých okruhů. Během lekcí bude kladen důraz především na praktické použití jazyka a konverzaci.

Přihlašování do kurzu bude spuštěno v úterý 5. října v 10:00, a to prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na který stačí po spuštění přihlašování odeslat zprávu se jménem a telefonním kontaktem na uchazeče.

edeniky 358

Výběr účastníků kurzu proběhne podle pořadí jejich přihlášení, maximálně však 22 osob. Minimální věk účastníků je 15 let.

Europe Direct Most působí v Mostě v budově Vysoké školy finanční a správní již od roku 2007 a za tu dobu uspořádalo stovky nejrůznějších akcí. Mezi aktivity centra patří informační služby pro veřejnost, besedy, přednášky či soutěže pro děti. Pro zájemce z řad veřejnosti nabízí středisko bezplatné publikace a materiály o Evropské unii.

vsfs

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist