Čtvrtek 6. říjen 2022
Svátek má Hanuš

Most - První den tohoto týdne ve večerních hodinách upoutalo pozornost obrnických policistů osobní vozidlo značky Volkswagen. Podle nich řidička z Bíliny při míjení hlídky na výpadovce z Mostu podezřele sešlápla plynový pedál.

Poblíž přilehlé obce ji uniformovaní muži zastavili a chtěli provést kontrolu. Žena ovšem urychleně vystoupila ze svého automobilu a sedla si na sedadlo za řidiče. Její spolujezdkyně se snažila pro změnu usednout na místo řidiče. Tento manévr ovšem zasahujícím policistům neunikl. "Po ověření totožnosti rázem vyšlo najevo, proč 31letá řidička tak náhle pustila volant ze svého držení. Okresní soud v Mostě ji v loni zakázal vykonávat činnost spojenou s řízením automobilu. Toto omezení je platné do příštího roku," uvádí mluvčí policistů Václav Krieger. 

Na obvodním oddělení v Obrnicích si žena po tomto nezdařilém pokusu převzala sdělení podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. V případě jejího odsouzení může být potrestána až dvouletým vězením.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist