Pátek 22. červen 2018
Svátek má Pavla
Archivováno

Obrnice - Přesně tři týdny po tom, co se v Obrnicích stala tragická automobilová nehoda dvou dívek, které svoji rychlou jízdu živě přenášely na internet, začalo odstraňování následků havárie.

Volkswagen New Beatle při havárii v podvečerních hodinách 6. července vylétl ze silnice, přetočil se a zadní a boční částí u řidičky narazil do protihlukové stěny u tamní autobusové zastávky. Prorazil dřevěné obložení a vážně poškodil i kovový nosník. Ten nyní musejí pracovníci narovnat a poškozenou dřevěnou výplň nahradit.

Při těžké nehodě, k níž s největší pravděpodobností došlo ve vysoké rychlosti, byla zraněna spolujezdkyně, mladá řidička na následky těžkých poranění zemřela. Cestu, která předcházela nehodě, spolujezdkyně živě vysílala na sociální síť. Telefon zůstal zapnutý i během nárazu a po něm, takže diváci byli přímými svědky boje o život.

Policisté havárii dál vyšetřují, na případu mohou pracovat i několik týdnů až měsíců, aby určili přesné příčiny nehody a viníka.

Psali jsme

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací