Pondělí 6. červenec 2020
Svátek má Mistr Jan Hus

Most - Mostecká sportovní hala se v neděli zaplní zástupci mnoha středních škol a zájemci o středoškolské vzdělávání. Až do pondělí 6. listopadu se zde uskuteční Regionální veletrh středního vzdělávání.

Veletrh je součástí projektu SOKRATES 3+1, který pořádá ve spolupráci se svými partnery Okresní hospodářská komora Most. Je zaměřený na prezentaci vzdělávacích institucí nejen z Mostecka. Veletrh středního vzdělávání, Sokrates 1, který se uskuteční v neděli 5. a v pondělí 6. listopadu je jedním ze čtyř aktivit, které probíhají během školního roku.

„Tento projekt se osvědčil a v letošním roce pořádáme již jeho 16. ročník. I letos se můžete těšit na prezentace středních škol na Mostecku, ale i z dalších regionů Ústeckého kraje, dále i škol z Libereckého kraje nebo třeba i z Jižních Čech. Celkem budou na veletrhu přítomny téměř tři desítky škol,“ uvedla Jiřina Pečnerová, ředitelka OHK Most.

Zájemci o studium a široká veřejnost tak bude moci na jednom místě poznat více škol, které nabízejí středoškolské vzdělávání. Uvidí ukázky odborného výcviku žáků a studentů, jaké učební pomůcky mohou studenti na školách využívat, poznat učebnice, ze kterých studenti čerpají vědomosti a zajímavé bude i představení vzdělávacích programů pro vybrané stupně výuky.

Projekt Sokrates se koná díky podpoře těchto partnerů: ČEZ Energetické produkty, Úřad práce ČR, Ústecký kraj, Severní energetická, Vršanská uhelná a Statutárního města Most. Cílem projektu je podpořit zájem veřejnosti o vzdělávání žáků a dospělých, a tím přispět k lepší informovanosti veřejnosti o možnostech vzděláváni nejen v regionu.

Již 21. listopadu se můžete těšit na v pořadí druhou aktivitu projektu Sokrates 3+1 v letošním školním roce a to na prezentaci vysokých a vyšších odborných škol. SOKRATES 2 uskuteční na Střední průmyslové škole Most.

Program Regionálního veletrhu středního vzdělávání SOKRATES 1:

Místo konání:

  • Sportovní hala Most

Termín konání a čas:

  • 05. 11. 2017 neděle od 12:00 – 17:00 hodin
  • 06. 11. 2017 pondělí od 9:00 – 13:00 hodin

0411sokrates2

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací