Pátek 18. říjen 2019
Svátek má Lukáš

Most - Neobvykle vyhlížejícího hada vyrušila u rybníčku na Resslu naše čtenářka. Plaza zachytila, jak pojídá rybu. Nemá typické zbarvení jako užovka či zmije.

Obrací se na ostatní čtenáře, zda by nepomohli identifikovat, o jaký druh zvířete jde. "Neměl žluté půlměsíčky u hlavy jako užovka obojková," dodává čtenářka. Ze srovnání snímků s jinými na internetu by mohlo jít o u nás méně obvyklou užovku stromovou, případně černě zbarvenou zmiji. Máte přesnější odhad?

2606hadressl2

2606hadressl3

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Podařilo se vám vyfotit nějakou zajímavost? Nebo máte třeba aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací