Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Ústecký kraj – Máme tu pro vás pozvánku na další výlet plný zážitků. Projedete se terénním autem krajinou, kterou přetvořil člověk, dozvíte se mnoho zajímavých informací o těžbě a její historii, hornických tradicích a zúčastníte se také těžby hnědého uhlí v přímém přenosu!

Na neobvyklou zážitkovou cestu vás vezme Offroadsafari.cz Co vás čeká? Průjezd kopistskou výsypkou, kde si příroda vzala zpět, co si člověk bez ptaní vypůjčil. A také exkurze do lomu ČSA, přímo k legendárním těžebním strojům KU800 a RK5000. Těžbu hnědého uhlí uvidíte v přímém přenosu a z bezprostřední blízkosti.


Termín konání výletu a cena:

Výlet si můžete rezervovat na tomto odkazu.

  • 19. 1. 2018, 12 – 16 hod., cena: 990 Kč
  • 17. 2. 2019, 13 – 17 hod., cena: 1190 Kč

Kromě návštěvy velkolomu se dostanete také na impozantní vyhlídku na zámek Jezeří s uhelnou jámou v pozadí. Průvodce vám bude vyprávět o hornické tradici i budoucnosti, o náročné práci horníků a o všem, co vás bude zajímat. Jízda lomem a přejezdy výsypkami vás čekají v offroadech.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací