Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Litvínov – Desítky a desítky historických vozidel zaparkovaly v sobotu dopoledne na náměstní v Litvínově. Koná se tam čtvrtý sraz. Letos se po dvou letech připojili také majitelé automobilů značky Porsche.

Na litvínovské náměstí dorazili majitelé historických automobilů, bez rozdílu roku či místa výroby. Nedaleko sebe tak parkují Volhy a Trabanty vedle starých Saabů, amerik i početné vojenské techniky. Svoje místo mají na ploše i vozidla Veřejné bezpečnosti. Letos se po dvou letech na náměstí objevilo také několik desítek vozidel Porsche (video přineseme v samostatném článku). Dopoledne se přijel na akci podívat i patron a příznivec litvínovských srazů, herec Pavel Nový.

V poledne vyjedou všichni na spanilou jízdu přes Louku u Litvínova a Braňany na mostecké letiště, kde je další program pro veřejnost. Tam se hodinu zdrží a kolem 14. hodiny vyrazí kolona zpět do Litvínova na Loučky.

Sraz pořádá spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory. Nestihnete to už na litvínovské náměstní ani na letiště u Braňan? Nevadí. Máme pro vás spoustu dalších tipů, kde strávit víkend. Čtěte v článku 36 TIPŮ NA VÍKEND: Hraje nejslavnější česká kapela, koná se největší český festival a spousta dalších akcí!

Fotogalerie

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací