Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Litvínov - V úterý krátce před druhou hodinou odpolední došlo k vykolejení jednoho z vozů tramvajové soupravy u areálu dopravního podniku.

K nehodě došlo u brány podniku. Mimo svou dráhu skončil druhý z vozů soupravy. Není hlášeno žádné zranění. Vykolejená tramvaj ale blokuje koleje v obou směrech a také část silnice. Dopravu řídí kyvadlově strážníci Městské policie v Litvínově. 

1510tramvajlt2

Foto: Oldřich Hájek

U nehody se řadí tramvaje, trať bude nějakou dobu během vyprošťování neprůjezdná. Cestující musí počítat s náhradní autobusovou dopravou. Podle aktuálních informací je tramvaj opět na kolejích a zajíždí do areálu dopravního podniku. Trať by měla být během krátké chvíle znovu zprovozněna.

1510tramvajlt3

Foto: Oldřich Hájek

1510tramvajlt4

Foto: Oldřich Hájek

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací