Sobota 10. prosinec 2022
Svátek má Julie

Litvínovsko - Na Litvínovsku obchodoval 35letý muž z Litvínova s metamfetaminem a marihuanou. Za prodej drog je nyní trestně stíhaný. Na svědomí má mít stovky případů.

Již v září obvinila mostecká policie z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy 35letého muže z Litvínova. Ten měl dle kriminalistů loni i letos obstarat a poté prodat nejméně ve 180 případech přesně nezjištěné množství pervitinu. Dealer kromě metamfetaminu měl zajišťovat pro zájemce i prodej marihuany. Drogy prodával nejen v Litvínově na různých místech města, ale i v obci Horní Jiřetín. "Vyšetřovatel tehdy podal podnět na vazební stíhání obviněného, ten byl nakonec propuštěn ze zadržení," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Nyní vyšetřovatel na základě dalšího šetření toxi týmu trestní stíhání obviněného rozšířil o další případy. "Obviněný měl ve více jak 120 případech poskytnout za úhradu v některých případech marihuanu a jindy pervitin. Drogu distribuoval loni i letos většinou v Litvínově, ojediněle v Janově, Oseku a Horním Jiřetíně," dodala mluvčí.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist