Sobota 29. únor 2020
Svátek má ---

Most - Do otevření Funparku Most v parku Šibeník zbývají něco málo přes dva týdny. Atrakce uprostřed největšího mosteckého parku již stojí, dělají se terénní úpravy a dokončují práce na bludišti ve výšce stromů.

Funpark bude provozovat městská společnost Sportovní hala Most. Radní již schválili provozní řády 3D bludiště s vyhlídkovou věží a dětským hřištěm.

Bludiště bude letos otevřené od 28. června do konce října. Zbytek června a během letních prázdnin si budete moci jít zadovádět vždy mezi 10. až 19. hodinou, a to každý den včetně svátků. V září a říjnu bude provozní doba kratší. Součástí bude i dětské hřiště, které bude volně přístupné celý rok. Areál zatím nebude oplocený.

Vstupné pro dospělého bude padesát korun, rodina se dvěma dětmi bude platit zvýhodněnou cenu. Nižší vstupné bude platit i pro rozhlednu. Ještě se ladí doba strávená na atrakci, po kterou bude po zaplacení přístupná. Dohromady může být v jednu chvíli v bludišti více než dvě stě lidí.

Facebookové sránky Funparku můžete sledovat zde, budou na nich průběžně zveřejňované další informace.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací