Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Most - Do otevření Funparku Most v parku Šibeník zbývají něco málo přes dva týdny. Atrakce uprostřed největšího mosteckého parku již stojí, dělají se terénní úpravy a dokončují práce na bludišti ve výšce stromů.

Funpark bude provozovat městská společnost Sportovní hala Most. Radní již schválili provozní řády 3D bludiště s vyhlídkovou věží a dětským hřištěm.

Bludiště bude letos otevřené od 28. června do konce října. Zbytek června a během letních prázdnin si budete moci jít zadovádět vždy mezi 10. až 19. hodinou, a to každý den včetně svátků. V září a říjnu bude provozní doba kratší. Součástí bude i dětské hřiště, které bude volně přístupné celý rok. Areál zatím nebude oplocený.

Vstupné pro dospělého bude padesát korun, rodina se dvěma dětmi bude platit zvýhodněnou cenu. Nižší vstupné bude platit i pro rozhlednu. Ještě se ladí doba strávená na atrakci, po kterou bude po zaplacení přístupná. Dohromady může být v jednu chvíli v bludišti více než dvě stě lidí.

Facebookové sránky Funparku můžete sledovat zde, budou na nich průběžně zveřejňované další informace.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací