Pátek 10. červenec 2020
Svátek má Libuše a Amálie

Most - Kolem mosteckého Aquadromu vzniká nové oplocení. Ve spodní části areálu vede jinou trasou, vzniká tak nový parčík.

K rekonstrukci plotu přistoupilo město z důvodu již nevyhovujícího technického stavu původního oplocení a korozi nosných sloupků. Při realizaci stavby nedochází k žádným omezením provozu.

Cena stavby je něco přes čtyři miliony korun a provádí ji Technické služby města Mostu. Dokončena by měla být do konce roku.

Nyní se dokončují bourací práce, na které navazuje betonování nových sloupků. Následně probíhá montáž plotových dílců včetně podhrabových desek. Zároveň je budována nová pěší komunikace.

Po rekonstrukci oplocení dojde k zmenšení areálu Aquadromu ze strany od ulice 1. máje, což mimo jiné přinese možnost lepší a snazší údržbu areálu pro Technické služby.

V nově vzniklé ploše vznikne menší park s novou pěší komunikací, od ulice Zdeňka Štěpánka do ulice Ke Koupališti. Informují o tom Mostecké listy. (vn)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací