Sobota 10. červen 2023
Svátek má Gita

Most - K dopravní nehodě jednoho osobního automobilu došlo ve čtvrtek ráno v Mostě v ulici Jiřího z Poděbrad. Vozidlo narazilo do dopravní značky, částečně blokuje pravý jízdní pruh.

Není to jediná nehoda v Ústeckém kraji během čtvrtečního rána. Stala se i vážná havárie. Na silnici 262 u obce Malá Veleň na Děčínsku ve směru na Benešov nad Ploučnicí měl nehodu motorkář. Na místě stále probíhá vyšetřování. Motorkář utrpěl zranění, na místo proto mířila zdravotnická záchranka, hasiči i policisté.

Další nehody se již obešly bez zraněných účastníků. Policie rovněž informuje o nehodě dvou automobilů v ulici Jiřího Wolkera v Žatci. Na silnici 13 u obce Chlumec na Ústecku, ve směru od Varvažova na Chlumec, došlo 400 metrů před odbočkou na Žandov ke střetu osobního vozu a divokého prasete.

A ještě jedna aktuální kuriozní dopravní situace: u obce Blatno na Chomutovsku se na silnici 2521 pohybuje stádo krav.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist