Čtvrtek 6. říjen 2022
Svátek má Hanuš

Mostecko - Mostečtí policisté se v uplynulých dvou dnech zaměřili na chování chodců a cyklistů na pozemních komunikacích, a to v rámci krajské dopravně bezpečnostní akce. U těchto účastníků silničního provozu kontrolovali zejména povinnost užívání reflexních prvků na oděvu za snížené viditelnosti mimo obec, ale i všeobecné dodržování zákonných pravidel. K zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu kontrolovali i osobní automobily. Pátrali po vozidlech, osobách a věcech.

Během akce zjistili porušení zákona u 12 chodců. "Policisté všem uložili blokovou pokutu v celkové výši 2100 korun. Na území mosteckého okresu zastavili celkem 73 automobilů a vyřešit museli 31 přestupků. Ve 26 případech řidiči odjeli s pokutou v celkové částce 6300 korun," uvádí mluvčí policistů Václav Krieger.

Buďte vidět, přežijete

Pět motoristů strážci zákona oznámili správnímu orgánu k projednání. U dvou šoférů shledali policisté nevyhovující technický stav vozidel, jeden nebyl připoután bezpečnostním pásem a jeden řídil vůz bez příslušného řidičského oprávnění.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist